LR32mm Dustite LR -indikátor povolení matice horní

Kód výrobku: PR028
Záruka: 24 měsíců
SKLADEM odešleme zítra
 
Hmotnost: 0.0170 kg
Kusů v balení: 10 kusů
Doporučená cena: 35.00 Kč
Ušetříte: 8.00 Kč
Cena bez DPH/ks: 27.00 Kč
 

Popis produktu

Checkpoint - indikátor povolení matice. Model LR slouží navíc jako ochraný kryt a tím zamezuje vzniku koroze a oxidace závitu .Snadná aplikace, rychlá a přesná kontrola povolení matice a nízká cena, to jsou výhody Checkpointu. Povolování matic u kol je velice obávaným problémem - Checkpoint je řešením.
Checkpoint je ideální 100% účinné ekonomické řešení pro kamiony, dodávky, autobusy, nákladní auta. Checkpoint se stále více užívá v nákladní silniční dopravě jakožto významné zlepšení procesů bezpečnosti na cestách.
Checkpoint se velice jednoduše aplikuje pouhým nasazením na matici.
Je vyroben z kvalitních materiálů se špičkovými technickými vlastnostmi, nehrozí jeho ztráta při provozu. Jeho použitím přesně monitorujeme uvolnění matic kol, což pomáhá předejít poškození náboje kola nebo dokonce jeho ztrátě.
Rozpoznání povolené matice je velice snadné a rychlé.
Pouhým pohledem okamžitě vidíte povolenou matici. Řidiči nemusejí složitě zkoučet každou matici zvlášť. Checkpoint ušetří čas a zvýší bezpečnost vašeho vozového parku.
Použití
Checkpoint je na matici kola upevněn v šesti rozích šestihranu matice. Když je kolo utaženo šipky Checkpointů by měly být srovnány do snadno rozpoznatelného obrazce. Pokud se matice kola uvolní, Checkpoint nemá jinou možnost než se pohybovat s maticí a tím rozbije obrazec. Tak poznáme, že se matice uvolnila. Kontrola je velice rychlá.