TRUFLEX/PANG – volba profesionálů

Opravné materiály a chemie Truflex/pang by neměli chybět v žádnem pneuservisu a autoservisu. Kvalita a stálost materiálů dalece převyšuje životnost pneumatiky.

Truflex / Pang je americká firma specializující se na opravné materiály.

Již od počátku týmy vysoce kvalifikovaných techniků věnují maximum do neustáleho zlepšování a vývoje produktů, nových materiálů a vlastností. Veškeré výrobky jsou vyráběny dle normy ISO 9001. Přísné a pravidelné testy produktů Truflex / Pang světovými vyrobci pneumatik, zaručují nejvyšší kvalitu.

Sortiment tvoří převážně opravné sady, záplaty, lepidla, chemie, opravné nýty – vše potřebné na opravu pneumatik osobních, nákladních, agro, moto atd..

Zástupce Truflex pang odpovídá na otázku “Proč volit právě Truflex / Pang?“ :

Naše výrobky jsou testovány 5x krát více, než nová pneumatika (DOT119)

Naše výrobky vydrží mnohem déle, než je život pneumatiky
• Naše výrobky
splňují a překračují všechny mezinárodní normy
• Naše výrobky jsou
schváleny předními světovými výrobci pneumatik a světovými servisními sítěmi.
• Neustále vyvýjíme, zlepšujeme a inovujeme.

 

 Mezi nejznámější produkty patří například:

Tradiční MCX opravné chemické sady a radiální vložky.

Nastavili standard ve studené a teplé vulkanizace. Velmi obsáhlá řada radiálních vložek všech rozměrů pro použití na všechny druhy pneumatik.

 

 

 

 

Novinka roku 2010. MSX & MFX radiální vložky s aramidovými / karbonovými / vlákny jsou novou generací opravných materiálu pro OTR a nákladní automobily. Ideální pro opravu bočnic pneumatik. Nabízí technologie kosmického věku. Aramid je silnější a pevnější než ocel používaná v klasických vložkách. Nové gumové materiály značně zvýšují snadnost a rychlost aplikace, vynikající výkon a učinnost až o 50% vyšší než standardní opravné radiální vložky.

 

 

PHD řada

Po velké investici do výzkumu a vývoje Truflex / Pang může nyní nabídnout zcela nové a přepracované diagonální opravné vložky. Tato řada doznala změn v konstrukci, designu a použitých materiálech. Diagonální opravné vložky PHD se velice snadno aplikují, mají zvýšenou pevnost a životností převyšují životnost pneumatiky i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

 

Novinka roku 2011

Opravné nýty pro radiální i diagonální opravy nabízejí ideální kombinaci zesílené vložky a nýtu v jednom. Opravné nýty jsou velice snadno a rychle aplikovatelné. Nadstandardní technologické vlastnosti, splňují nejpřísnější mezinárodní standardy. Radiální a diagonální nýty mají inovovaný design, lepší materiály vložky i nýtu.ZabraňujÍ pronikání vody a následnému poškození kordu běhounu pneumatiky.

 

 

Oblíbená chemi Trufex / Pang

Maxibond, Supersolution, Rapidsoulition, Bufsol a další jsou premiovými chemickými přípravky pro aplikace Truflex / Pang vložek, opravných nýtu a opravných sad. Každý z produktů vyniká specifickými vlastnostmi požadovanými pro danou aplikaci.

 

 

 

 

Nářadí a přípravky Truflex / Pang

Aplikace opravných radiálních a diagonálních opravných vložek, opravných nýtů Truflex/Pang je snadná, s použitím originálních nástrojů a přípravků Truflex/Pang se stává aplikace doslova hračkou. Všechny nářadí a přípravky jsou konstruovány z vysoce kvalitních materiálů s důrazem na pevnost a dlouhou životnost.

 

K radiálním, diagonálním vložkám a opravným nýtům máme připraveny aplikační tabulky a technologické návody ke stažení na našich stránkách www.bvbcz.cz

 

Veškerý kvalitní sortiment Truflex / Pang nakoupite na www.bvbcz.cz

Všechny produkty máme skladem. Dodání do 48 hodin.

 

Jaká je historie Truflex / Pang?

Firma Pang byla založena v roce 1919 v Hamburku v Německo panem Herr Fritz Hesselbein (1889 – 1963). Jako první vyvinul proces vulkanizace za studena v Evropě.

Od té doby jsou produkty Pang volbou profesionálu při opravě pneumatik.

Následně si Pang získává velkou zákaznickou základnou na evropském trhu, která zahrnovala Daimler Benza Bandag.

V roce 1964 usiloval Pang o koupi Truflex Rubber Company z Los Angeles aby obsáhl i na rychle rostoucí trh v USA. Truflex měl patent na opravy pneumatik již v roce 1932 dodával je velkých amerických společností a do armády.

V roce 1988 se spojil TRUFLEX a PANG a vznikla dnes známá firmaTruflex / Pang. V září 1998 Tech International koupila Truflex / Pang Rubber Company a staly se největšího světovým výrobcem materiálů a zařízení pro opravu pneumatik.