Senzory Sens.it jsou univerzální pro všechna vozidla.

Senzor je nutné naprogramovat. Takto připravený senzor Vám v servisu namontují,
senzor se ihned po rozjetí spáruje s automobilem. Rychlé - snadné.

Programování provádíme ZDARMA. 

Nebo si můžete zakoupit programovací USB kartu zde.

TPMS senzory tlaku Sens.it jsou určeny pro evropská vozidla - frekvence 433 Mhz.

 

 

Monitorovací systém tlaku v pneu TPMS se stane povinným pro všechna nová osobní vozidla od listopadu 2014.

Evropská komise rozhodla, že zavede systém měření tlaku pneumatik (TPMS),aby se zvýšila bezpečnost silničního provozu a snížila se spotřeba pohonných hmot a obutí a to pro všechna nově homologovaná osobní vozidla od listopadu 2012. Monitorovací systém tlaku pneumatik TPMS se stane povinným pro všechna nová osobní vozidla od listopadu 2014. 

Zavedení monitorování tlaku pneumatik TPMS znamená změny v existujícím systému práce pneuservisu. Na druhou stranu TPMS otvírá obrovské příležitosti pro koncové prodejce pneumatik, kteří se mohou stát specialisty na trhu TPMS. Senzor tlaku v pneu bude muset být v každém kole.


 

Nebude to snadné - vzniknou problémy s velkým množstvím různých TPMS senzorů tlaku pneu od různých automobilek

Originální TPMS senzory tlaku pneumatiky jsou vyvinuty a vyrobeny  pro jednu specifickou aplikaci a nemohou být použity napříč škálou jiných modelu a pro jiné výrobce automobilu. Proto se prodejci pneumatik setkají s problémy skladování velkého množství originálních TPMS dílu na svých skladech, aby mohli včas reagovat na potřeby zákazníku, zejména během zimní sezony.

Dodávání, skladování a různé procesy montáže, sestavování originálních senzorů a k tomu, pokud jsou vyžadovány, specifické učící procesy pro jednotlivá vozidla, to vše vyžaduje vysoké investiční náklady, prodloužení doby práce v servisu a komplexní zaškolení personálu.

 

TPMS Systém  ALLIGATOR sens.it řeší všechny problémy !

ALLIGATOR sens.it pomuže zjednodušit manipulaci s TPMS a zvýší zákaznickou spokojenost v pneuservisech. Na rozdíl od originálních senzorů tlaku sens.it senzor tlaku v pneu může být univerzálně použit pro různé automobily a tak zakládá nový standard v průmyslu.

Stejně jako nový počítač je sens.it TPMS senzor tlaku v pneu dodáván jen s operačním systémem. Aplikační software pro konkrétní vozidlo snadno nainstaluje do sens.it senzoru technik pneuservisu.

Stačí jeden typ TPMS senzoru pro všechny auta. Nemusíte mít skladem stovky různých senzorů pro různá auta. Stačí jen ALLIGATOR sens.it


 

 

Programovací aplikace a aktualizace ZDARMA, vše v češtině.

TPMS senzor tlaku v pneu sens.it se programuje za použití jednoduché programovací aplikace, která je zdarma. Intuitivní aplikační rozhraní vede uživatele programovými sekvencemi, snižuje uživatelské chyby a zaručuje kvalitu naprogramovaného sensoru.

Naprogramování TPMS senzorů tlaku zvládne každý. Zabere jen 5 min času. Programovací aplikace je v češtině. 

Aktualizace aplikačního software a aktualizace pokrytí vozidel nevyžadují od uživatele žádnou činnost. Navíc ALLIGATOR sens.it nabízí on-line portál na jedno kliknutí myši, který poskytuje uživateli zdarma detailní pomoc a asistenci pro všechny otázky související se sens.it a TPMS.

Stáhněte si do počítače software, manuál, seznam aut ...


 

.......................

Snadná a rychlá výměna TPMS senzoru tlaku - inovativní funkce

Každý originální (OE) senzor přichází s unikátním identifikacním číslem, které je využíváno přijímačem vozidla k rozpoznání a komunikaci se svými TPMS sensory. Během programovací sekvence je možné zkopírovat identifikační číslo „starého senzoru“ do nového sens.it sensoru. Vozidlo nyní pozná a bude akceptovat nový TPMS sens.it senzor jakožto originální senzor tlaku v pneu, což dovoluje pneuservisu vyloučit čas potřebný na přeučovací proces. Inovativní softwarové moduly jako je integrovaný automatický sens.it ID generátor šetří cenný čas zákaznického servisu.
 

Alligator sens.it lze použít na
většinu 
litých a ocelových
disků

TPMS sens.it senzor tlaku v pneu je ekvivalentní k originálnímu sensoru a má stejnou úroveň funkcí a kvality. ALLIGATOR OE ventil a světově nejmenší elektronika pro senzory tlaku pro kovové ventily jsou spojeny pomocí patentované ALLIGATOR technologie.„Ball-Join“.
„Ball-Join“ technologie umožňuje pružné spojení senzoru s vetšinou ocelových a hliníkových ráfku, které jsou dnes na trhu.
Kvalitní ventily za atraktivní cenu pro systém Alligator sens.it

Společně s TPMS senzory tlaku v pneu můžete zakoupit ventily pro všechny druhy aut. Hliníkový ventil je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, která je dodatečně chráněna proti korozi. Ventil se dodává v barve stříbrné, titanove šedé a cerné, navíc také s chromovým povrchem.

            

 

Snadná aplikace TPMS senzoru tlaku pneu Alligátor - video