Školení pro pneuservisy

Získejte špičkové znalosti
a technologické postupy
pro bezchybné opravy materiálem TRUFLEXPANG a servis osobních i nákladních
pneumatik.


Po našem školení bude každý profesionál.

Zvládnete opravit i velice zničené pneumatiky.
Naučíte se pracovat efektivně s časovou
a finanční úsporou. 

Investujte do vzdělání - buďte lepší než
konkurence. Vyberte si ze čtyř variant školení:

 

Typy školení:

  1. Základní školení na opravy pneumatik materiálem TRUFLEXPANG – školení je zaměřené na úplné začátečníky nebo na opraváře s malými teoretickými a praktickými zkušenostmi. Týká se provádění oprav materiálem TRUFLEXPANG u poškozených osobních, nákladních,agro a průmyslových plášťů. Pokud by byl zájemce o školení z osobního pneuservisu, tak je možné se dohodnout na provádění oprav osobních plášťů.
     
  2. Rozšiřovací školení na opravy pneumatik materiálem TRUFLEXPANG  – školení je zaměřené na absolventy Základního školení nebo na opraváře s většími teoretickými a praktickými zkušenostmi. Týká se provádění materiálem TRUFLEXPANG u oprav poškozených osobních, nákladních,agro a průmyslových plášťů. Pokud by byl zájemce o školení z osobního pneuservisu, tak je možné se dohodnout na provádění oprav osobních plášťů.
     
  3. Školení na servisní činnosti v osobním pneuservisu – školení je zaměřené na mechaniky, kteří pracují v osobním pneuservisu. Týká se pracovních postupů spojených se servisováním pneumatik na osobních vozidlech.
     
  4. Školení na servisní činnosti v nákladním pneuservisu – školení je zaměřené na mechaniky, kteří pracují v nákladním pneuservisu. Týká se pracovních postupů spojených se servisováním pneumatik na nákladních vozidlech a průmyslových strojích.

Jak a kde školení probíhá?

Školení budou probíhat v rozsahu 8 vyučovacích hodin za jeden den. Začátek v 8:00, konec v 15:30 hodin. V průběhu školení budou krátké relaxační pauzy a hodinová pauza na oběd.
Termín školení dle dohody.

Školení je možné provést u zákazníků v jejich pneuservisech v prostorech pracoviště oprav, nebo v prostorech školicích středisek v Praze nebo v Brně. 

Cena školení:

Cena za školení se bude kalkulovat podle počtu osob, s tím že za jednu osobu se bude fakturovat 1.800,- Kč bez DPH. Minimální počet účastníků na školení jsou tři osoby. V případě, že bude méně účastníků, než je stanovené minimum, bude fakturována paušální částka 4.500,- Kč bez DPH. Sleva pro 4-6 osob -15% , sleva pro 7-10 osob -25%.

Pokud bude školitel cestovat k zákazníkovi mimo Brno, bude dále fakturováno cestovné ve výši  7.50 Kč bez DPH/km.

Pokud bude zorganizováno školení pro více uchazečů z různých pneuservisů, je možné ho uskutečnit ve školicích střediscích v Praze nebo v Brně. Za pronájem prostor bude fakturován paušální částka 2.000,- Kč bez DPH. V ceně za pronájem je teplý a studený nápoj a malé občerstvení. V ceně není obědové menu, které si pořídí každý účastník samostatně.  

 

Objednejte si školení do vašeho pneuservisu a buďte nejlepší v okolí.

Volejte: +420 777 145 974  
Pište: info@bvbcz.cz

Můžete využít kontaktní formulář zde