phone_in_talk

 INFOLINKA 777 145 974 Po-Pá 08-16 h 

shopping_cart0

Položek: 0 ks

Cena: 0,00 Kč

Počet kusů

Cena/ks bez DPH

Celková cena bez DPH

0,00 Kč


Nakupte ještě za 3 000,00 Kč
a dopravu máte zdarma!

PRODUKTY

OBCHODNÍ PODMÍNKY VELKOOBCHODU BVBCZ

Platné od 25.5.2018

1. Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky slouží k tomu, aby obchodní vztahy se zákazníky měly právně závazný základ pro obě strany. Práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy se upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Tyto všeobecné podmínky se považují za součást kupní smlouvy. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese: www.bvbcz.cz, a to prostřednictvím rozhraní webové stránky.

Prodávající:

BVB CZ, Rudolf Beránek, fakturační adresa: Na blatech 59, 796 01 Prostějov, adresa provozovny: Areál ZD Těšetice 34, 783 46 Těšetice, okr. Olomouc, adresa elektronické pošty: info@bvbcz.cz , telefon: +420 777 145 974

Kupující (zákazník):

I.Obchodní podmínky se vztahují na případy, kdy osoba která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího je podnikatel (kdo samostatně vykonává na vlastní účet a vlastní odpovědnost výdělečnou činnost živnostenským nebo obdobným způsobem se záměrem činit tak soustavně a za účelem dosažení zisku) či spotřebitelem (fyzická osoba, která nejedná v rámci své podnikatelské činnosti).

Pokud nakoupí zákazník na IČ, DIČ je to podnikatelský vztah.

2. Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejňovány, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkající se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

3. Uživatelský účet

Na základě registrace kupujícího provedené na webové stránce může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní, ze kterého může dále kupující provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“). Kupující může provádět objednávání zboží též bez registrace přímo z webového rozhraní obchodu.

Při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.

Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu a bere na vědomí, že prodávající nenese odpovědnost za porušení této povinnosti ze strany kupujícího. 

Kupující není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.

Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující svůj uživatelský účet déle než 1 rok nevyužívá, či v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).

Kupující bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení prodávajícího, popř. nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení třetích osob.

4. Objednání zboží – uzavření kupní smlouvy

Webové rozhraní obchodu obsahuje sortiment: Opravné sady pro pneu, duše a chrániče do pneu, opravný materiál, chemie, montážní pasty, nářadí, nástroje, pneuměřiče, prořezávačky pneu, vzduchové nářadí, ventilové příslušenství, ventily pro pneu a duše, vyvažovací závaží, vzduchové hadice, rychlospojky a další podobné zboží, a to včetně uvedení cen jednotlivého nabízeného zboží.

Webové rozhraní obchodu obsahuje také informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží, ceny zboží jsou uvedeny včetně DPH a všech souvisejících poplatků.   

Kupující prostřednictvím e-shopu na internetových stránkách prodávajícího učiní objednávku zboží (dle § 1826, odst. 1, 2, 3), která obsahuje druh zboží, jeho množství, cenu, jméno a kontaktní údaje kupujícího a místo dodání. Tato objednávka je návrhem kupní smlouvy a kupující jejím podáním stvrzuje, že se seznámil s těmito všeobecnými obchodními podmínkami, jakož i s reklamačním řádem, a souhlasí s nimi. Takto učiněnou objednávku potvrdí prodávající kupujícímu e-mailem. V případě, že objednané zboží není skladem, dohodne prodávající s kupujícím individuální termín dodání příp. navrhne dodání jiného adekvátního zboží. Pokud kupující požaduje uhradit zboží bezhotovostně, lze takto učinit oproti zálohové faktuře, kterou si kupující vytiskne z objednávkového systému po odeslání objednávky. Po zaplacení zálohové faktury a připsání částky na účet prodávajícího bude zboží expedováno prostřednictvím společnosti PPL, a.s.

5. Cena zboží a platební podmínky

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce
  • platební kartou při převzetí
  • bezhotovostním převodem na účet prodávajícího

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

Kupující může zboží uhradit dobírkou v měně EUR přímo přepravci, společnosti PPL, a.s. Pokud kupující požaduje uhradit zboží bezhotovostně, lze takto učinit oproti zálohové faktuře, kterou si kupující vytiskne z objednávkového systému po odeslání objednávky. Poplatky za zahraniční platbu hradí kupující. Po zaplacení zálohové faktury a připsání částky na účet prodávajícího bude zboží expedováno prostřednictvím společnosti PPL, a.s. Při platbě na dobírku v eurech může vlivem změny kurzu docházet k drobným změnám celkové ceny.

Pro individuální podmínky nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle 777 145 974.

6. Přeprava zboží

Zboží je přepravováno prostřednictvím společnosti PPL-balík a DHL-paleta pro zákazníky z České republiky.

  • 1. Pro registrované zákazníky odesíláme balík jako PPL-Business, který je doručován bez předešlého telefonického upozornění v pracovní dny, v čase 8-18 hod. Po odeslání balíku vám e-mailem zašleme číslo balíku.
  • 2. Pro neregistrované zákazníky odesíláme balík jako PPL-Private, který je doručován v pracovní dny, v čase 8-18 hod. U této služby budete přepravcem telefonicky, SMS zprávou anebo emailem upozorněni o čase a termínu doručení.
  • 3. Doručení na výdejní místo PPL-Parcelshop je možné pouze pro objednávky do maximální hmotnosti balíku 20kg. Cena dopravy je 99 Kč bez DPH. O termínu vyzvednutí na Parcelshopu bude informování prostřednictvím SMS zprávy.

Doprava zdarma se vztahuje pouze na balíkovou přepravu, dle minimální částky objednávky.

Doprava „ZDARMA“ se vztahuje pouze na objednávky zaslané balíkovou přepravou přes dopravce PPL, kde hmotnost od jedné položky nepřesáhne 30kg. Pokud Vaše objednávka obsahuje produkt s hmotností od jedné položky nad 30 kg, je zboží expedované na paletě dopravcem DHL s doručením do 48hodin. Cena dopravy DHL po celé ČR dle velikosti palet ¼ paleta – 300Kč bez DPH/ks , ½ paleta - 500Kč bez DPH/ks , EUR paleta – 1000Kč bez DPH/ks. O výši ceny za paletovou přepravu Vás budeme informovat na email nebo telefonicky po zabalení dle velikosti objednávky.

Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Nepřevezme-li kupující zboží při dodání, je prodávající oprávněn požadovat poplatek za uskladnění ve výši 300 Kč (slovy: Tři sta korun českých) a dále je oprávněn od kupní smlouvy odstoupit.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad tuto skutečnost neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu, svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky, nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží obsahovala všechny součásti a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nebude brán zřetel.

Doručení v Česku i na Slovensko do 48 hodin.

Doprava do České republiky

Pro registrované zákazníky je balíková doprava a balné do ČR s objednávkou nad 1500 Kč bez DPH ZDARMA. Do 1500 Kč bez DPH je cena dopravy a balného 119 Kč bez DPH.

Pro neregistrované zákazníky je balíková doprava a balné do ČR s objednávkou nad 3000 Kč bez DPH ZDARMA. Do 3000 Kč bez DPH je cena dopravy a balného 129 Kč bez DPH.

Doprava na Slovensko

Pro registrované zákazníky je balíková doprava a balné do SR s objednávkou nad 5400 Kč bez DPH ZDARMA a do 5400 Kč bez DPH je cena dopravy a balného 250 Kč bez DPH.

Pro neregistrované zákazníky je balíková doprava a balné do SR s objednávkou nad 9400 Kč bez DPH ZDARMA a do 9400 Kč bez DPH je cena dopravy a balného 250 Kč bez DPH.

Pokud je slovenský nakupující plátce DPH, je nákup realizován bez DPH. Zdanitelné plnění je dle směrnic EU v místě sídla zahraničního kupujícího. Podmínkou pro platbu bez DPH je zaslání kopie registrace DPH prostřednictvím emailu.

Pro individuální podmínky nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 777 145 974.

7. Reklamace – odstoupení od kupní smlouvy

Na veškeré zboží je poskytována záruka 12-24 měsíců dle stanovení výrobcem jinak počínaje dnem převzetí zboží.

Kupující, který je spotřebitelem, má právo podle § 1829 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě do 14ti dnů po převzetí zboží. Vrácením se rozumí předání zboží dopravci nebo přímo prodejci. Náklady na poštovné hradí kupující dle § 1820 odst. 1 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb. obč.zákoníku. Peníze za zboží budou kupujícímu vráceny složenkou nebo převodem na jeho účet (dle § 1832 zákona č. 89/2012 Sb. obč. zák.). Peníze za přepravné a balné se nevracejí. Vrácené zboží musí být nepoužité, nepoškozené, čisté a zabalené v původním obale.

Spotřebitel nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud se jedná o kupní smlouvu na zboží, jehož cena zboží závisí na výchylkách (finančního trhu), k výchylkám může dojít již během této 14ti denní lhůty a výchylky ceny na trhu jsou nezávisle na vůli podnikatele dle § 1837 písm. b) zákona č. 89/2012 Sb. obč. zákoník.

V případě zjištění vady zboží je možné zboží reklamovat v sídle společnosti uvedené v kontaktech nebo na základě dohody je možné jej vyzvednout k reklamaci při námi zajišťované rozvážce.

Pro řádný průběh a provedení reklamace je nutné splnit následující podmínky:

  1. Zboží, které kupující reklamuje, je nutné vrátit v původním obalu společně s kopií faktury, která slouží zároveň jako záruční list, a dokladu o zaplacení.
  2. Vhodné je přiložit písemné vyjádření obsahující vady.
  3. Reklamace bude považována za neoprávněnou v případě, že k poškození výrobku došlo při přepravě (odpovědný je v tomto případě dopravce), při neodborném zacházení nebo používání výrobku v jiných než v uvedených podmínkách.
  4. Asistenční tým kupujícího do 3 dnů od doručení reklamovaného zboží kontaktuje prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky a informuje o dalším postupu. Reklamace jsou standardně vyřizovány do 30 dnů. O výsledku reklamace bude kupující písemně informován. Zároveň bude i odesláno opravené nebo vyměněné zboží, případně vrácené peníze.

8. Odpovědnost za vady

Práva a povinnosti smluvních stran ohledně odpovědnosti prodávajícího za vady, včetně záruční odpovědnosti prodávajícího, se řídí obecně závaznými předpisy (zejména dle ustanoveními § 1810, § 1811 odst. 2 písm. f), § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 zákona č. 89/2012 Sb. obč.zák., a ustanovením § 13, § 15, odst. 2 zákona o ochraně spotřebitele).

Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad. Shodou s kupní smlouvou se rozumí, že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím, výrobcem nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé, že odpovídá požadavkům právních předpisů, je v tomu odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a odpovídá účelu, který prodávající pro použití věci uvádí nebo pro který se věc obvykle používá.

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou, není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit (viz. Čl. 7)

9. Další práva a povinnosti smluvních stran

Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.

Kupující bere na vědomí, že prodávající nenese odpovědnost za chyby vzniklé v důsledku zásahů třetích osob do webové stránky nebo v důsledku užití webové stránky v rozporu s jejich určením.

Kupující bere na vědomí, že programové vybavení a další součásti tvořící webové rozhraní obchodu (včetně nabízeného zboží) jsou chráněny autorským právem. Kupující se zavazuje, že nebude vykonávat žádnou činnost, která by mohla jemu nebo třetím osobám umožnit neoprávněně zasahovat či neoprávněně užít programové vybavení nebo další součásti tvořící webové rozhraní obchodu.

Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu ustanovení § 1826 odst. 1 písm. e) obč. zákoníku.

Kupující tímto přebírá na sebe nebezpečí změny okolností ve smyslu § 1765 odst. 2 obč. zákoníku.

10. Ochrana osobních údajů

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů a od 25. 5. 2018 v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů; dále jen „GDPR“), jsme přijali náležitá technická, procení a organizační opatření, které jsou řešeny v samostatném dokumentu Ochrana osobních údajů.

11. Závěrečná ustanovení

Pokud vztah související s užitím webové stránky nebo právní vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů.

Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění a činnost prodávajícího nepodléhá jinému povolování. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad. Dozor nad oblastí ochrany osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů. Česká obchodní inspekce vykonává ve vymezeném rozsahu mimo jiné dozor nad dodržováním zákona č. 634/1992 sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.

Kupní smlouva včetně obchodních podmínek je archivována prodávajícím v elektronické podobě a není přístupná.

Nebude-li dohodnuto jinak veškerá korespondence související s kupní smlouvou musí být druhé smluvní straně doručena písemně, a to elektronickou poštou, osobně nebo doporučeně prostřednictvím provozovatele poštovných služeb (dle volby odesílatele). Kupujícímu je doručováno na adresu elektronické pošty uvedenou v jeho uživatelském účtu.

Kontaktní údaje prodávajícího: BVB CZ, Rudolf Beránek, fakturační adresa: Na blatech 59, 796 01 Prostějov, adresa provozovny: Areál ZD Těšetice 34, 783 46 Těšetice, okr. Olomouc, adresa elektronické pošty: info@bvbcz.cz , telefon: +420 777 145 974

 

V Těšeticích  dne 25.5.2018 Tým BVB CZ.

VOP platné do 31.12.2013 ke stažení v PDF

Přidáno do košíku

Počet kusů

Cena/ks bez DPH

Celková cena bez DPH

0,00 Kč


Nakupte ještě za 3 000,00 Kč
a dopravu máte zdarma!

Bohužel používáte prohlížeč, který již nepatří úplně mezi nejnovější.

Internetový obchod Vám umožní nákup, ale nastal vhodný čas na změnu prohlížeče. Funkcionalita internetového obchodu pro Váš prohlížeč je bez záruky funkčnosti.

Možná byste chtěli zkusit nějaký novější prohlížeč: