VIDEA A NÁVODY

Ukázka použití a montáže nového modelu senzoru ONE o Německého výrobce ALLIGATOR 

Představení vývoje a inovaci Německého výrobce firmy ALLIGATOR 

Závaží HOFMANN-DE - světová špička . Společně s našimi partnery můžeme najít optimální *Balance* řešení pro každou disciplínu motoristického sportu. Funkce rychlá a snadná instalace, stejně jako silnou přilnavostí výkon garantujeme našim partnerům potřebné přesnosti a bezpečnosti. Ne pro nic za nic, vrchol motoristického sportu se opírá o naše vyvažovací závaží.

HOFMANN -DE pozorně sledujte, co může způsobit špatné vyvážení kol! I malá odchylka pouhých 10 g, působí na vaše auto se sílou 2,5 kg. Výsledné vibrace působící na celé vozidlo. Důsledky jsou ztráta pohodlí při jízdě a zrychlené opotřebení dílů náprav, tlumiče, ložiska a také pneumatiky. To může také dojít ke zvýšení brzdné dráhy.

LEPÍCÍ PÁSKA-SPEEDLINER . Známé také jako izolační materiál, hraje důležitou roli v spojení mezi vyvažovacím závažím a ráfkem. Drží závaží na disku . Všechny HOFMANN závaží jsou vybaveny originálními pásky OEM , které zaručují tyto vlastnosti: Rychlou přilnavost. Umožňuje jednoduché a čisté odstranění lepidla při sundávání vyvažovacího závaží. Vysoká tepelná odolnost od -40 ° C do +250 ° C. Teploty až do 650 ° C může být dosaženo v žádném okamžiku, při závodění. Díky vysoké kvality základny pěnového materiálu vniká nejlepší přilnavostí k povrchu disku.

Ukázka programování a montáže TPMS senzoru
ACTIVE TOOLS - DE jak funguje těsnící hmota v pneumatice a prováděné laboratorní testy .
ACTIVE TOOLS - DE největší dodavatel opravných sad pneumatik do prvovýrob světových výrobců automobilů
Podívejte se, jak skvěle a rychle funguje opravná sada defektu AIRMAN.
AIRMAN Prezentace firmy ,Novinka 2013 ResQ Pro- Plus 620ml opravná sada pro SUV , VAN , OFF-ROAD
Jedinečný bezpečnostní prvek pro kamiony, dodávky, nákladní auta a autobusy. Checkpoint - indikátor povolení matice. Snadná aplikace, rychlá a přesná kontrola povolení matice a nízká cena, to jsou výhody Checkpointu. Povolování matic u kol je velice obávaným problémem - Checkpoint je řešením.
Checkpoint je na matici kola upevněn v šesti rozích šestihranu matice. Když je kolo utaženo šipky Checkpointů by měly být srovnány do snadno rozpoznatelného obrazce. Pokud se matice kola uvolní, Checkpoint nemá jinou možnost než se pohybovat s maticí a tím rozbije obrazec. Tak poznáme, že se matice uvolnila. Kontrola je velice rychlá.
ACTIVE TOOLS - DE nouzová oprava pneu pomocí opravné sady defektu AIRMANN
BETA 1927P pneumatický utahovák 1/2" 1750Nm maximální síla povolení za AKČNÍ CENU.
Ukázka vysoce kvalitního nářadí profesionálů BETA - IT.
Ušetřete Opotřebení pneumatiky s EasyBalance!
Ukázka použití pneuměřiču Wonder
Ukázka správné montáže pryžových a kovových ventilů Wonder
Ukázka použití ATEQ VT56
ATEQ VT56 OBII+tiskarna univerzální diagnostika TPMS senzoru pro senzory OEM, univerzální Sens.it,EZ-senzor,T-Pro,InteliiSens,VDO-Redi a další.
Aktualizace ATEQ diagnostiky

TRUFLEXPANG USA návod jak opravit pneumatiku pomocí stopky a radiální vložky

TRUFLEX/PANG - USA návod jak opravit pneumatiku pomocí opravného nýtu(hříbku)

Kontrola pneumatik a posouzení možnosti oprav

TRUFLEXPANG použití Extruderu při opravě

TRUFLEXPANG USA jak správně opravovat knotem 

TRUFLEXPANG USA jak správně vybrousit pneumatiky při opravě