Úvod » Opravy pneumatik vybavení » Vulkanizator pneu

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH

Školení na opravu pneu 1den 1-2 osoby

Kód výrobku: BP001
Záruka: 24 měsíců
NA OBJEDNÁVKU
 
Výrobce: Nezařazeno
Hmotnost/ks: 0 kg
Kusů v balení: 1
Doporučená cena: 4 500,00 Kč
Ušetříte: 0,00 Kč
Cena bez DPH/ks: 4 500,00 Kč
 

Popis produktu

Typy školení:

Základní školení na opravy pneumatik materiálem TRUFLEXPANG – školení je zamerené na úplné zacátecníky nebo na opraváre s malými teoretickými a praktickými zkušenostmi. Týká se provádení oprav materiálem TRUFLEXPANG u poškozených osobních, nákladních,agro a prumyslových pláštu. Pokud by byl zájemce o školení z osobního pneuservisu, tak je možné se dohodnout na provádení oprav osobních pláštu.

Rozširovací školení na opravy pneumatik materiálem TRUFLEXPANG – školení je zamerené na absolventy Základního školení nebo na opraváre s vetšími teoretickými a praktickými zkušenostmi. Týká se provádení materiálem TRUFLEXPANG u oprav poškozených osobních, nákladních,agro a prumyslových pláštu. Pokud by byl zájemce o školení z osobního pneuservisu, tak je možné se dohodnout na provádení oprav osobních pláštu.

Školení budou probíhat v rozsahu 8 vyucovacích hodin za jeden den. Zacátek v 8:00, konec v 15:30 hodin. V prubehu školení budou krátké relaxacní pauzy a hodinová pauza na obed.
Termín školení dle dohody.

Školení je možné provést u zákazníku v jejich pneuservisech v prostorech pracovište oprav.

Cena za školení se bude kalkulovat podle poctu osob, s tím že za jednu osobu se bude fakturovat 1.800,- Kc bez DPH. Minimální pocet úcastníku na školení jsou tri osoby. V prípade, že bude méne úcastníku, než je stanovené minimum, bude fakturována paušální cástka 4.500,- Kc bez DPH. Sleva pro 4-6 osob -15% , sleva pro 7-10 osob -25%.

Pokud bude školitel cestovat k zákazníkovi mimo Brno, bude dále fakturováno cestovné ve výši 7.50 Kc bez DPH/km.
 

Nejprodávanější produkty ve stejné kategorii

WULKAN-5 vulkanizační polštář střední 250x100mm 0,5kg KART

WULKAN-5 vulkanizační polštář střední 250x100mm 0,5kg KART
SKLADEM odešleme zítra
863,00 Kč bez DPH / ks